257. Festmények > Házaspár portréja, 1888

257. Festmények [ARCHÍV]

227. Klösz György (Darmstadt, 1844 - Budapest, 1913)

Házaspár portréja, 1888

olaj, vászon

57*47 cm

j.j.l.: Klösz Gy. 1888