357. Angelo (Funk Pál) (1894 - 1974)
Hölgy napernyővel (Séta)
olaj, karton
95*66,5 cm
j.j.l.: Angelo
Kiállítva és reprodukálva: Frissítés - Magyar festmények 1899-1950 a Saphier gyűjteményből 2004., Szombathelyi Képtár, 2004. július 29.-augusztus 31., kat. sz. 6.