257. Festmények > Hölgy napernyővel (Séta)

257. Festmények [ARCHÍV]

357. Angelo (Funk Pál) (1894 - 1974)

Hölgy napernyővel (Séta)

olaj, karton

95*66,5 cm

j.j.l.: Angelo

Kiállítva és reprodukálva: Frissítés - Magyar festmények 1899-1950 a Saphier gyűjteményből 2004., Szombathelyi Képtár, 2004. július 29.-augusztus 31., kat. sz. 6.