257. Festmények > Vitorlahúzás, 1930 körül

257. Festmények [ARCHÍV]

309. Bokor Vilmos (Bonyhád, 1897 - Budapest, 1984)

Vitorlahúzás, 1930 körül

olaj, vászon

60*50 cm

j.j.l.: Bokor Willy

feltehetően kiállítva: LXIX. Csoportkiállítás, Bp. Nemzeti Szalon, 1931. január (kat.sz. 8.)