257. Festmények > Lányka portré

257. Festmények [ARCHÍV]

33. H. G. (?) monogrammal, 19. sz. vége

Lányka portré

olaj, vászon

28*22,5 cm

j.b.l.: ligatúrás monogram H. G. (?)