257. Festmények > Lány madárral, 1937

257. Festmények [ARCHÍV]

316. Zemplényi Magda (?, 1899 - Budapest, 1965)

Lány madárral, 1937

olaj, vászon

90*65,5 cm

j.j.l.: Zemplényi Magda, 1937