257. Festmények > Falusi utca kondával, 1924

257. Festmények [ARCHÍV]

262. Magyar festő, 20. sz. eleje

Falusi utca kondával, 1924

olaj, vászon

96*110 cm

j.j.l.: Bornemissza Géza 1924