257. Festmények > Szende akt, 1935

257. Festmények [ARCHÍV]

297. Tipary Dezső

Szende akt, 1935

olaj, vászon

116*61 cm

j.j.l.: Tipary Dezső 1935

Reprodukálva: Gömör Béla: Tipary Dezső élete és művészete, Bp., GMR, 2010. (kat.sz. 172, 75. kép)