297. Tipary Dezső
Szende akt, 1935
olaj, vászon
116*61 cm
j.j.l.: Tipary Dezső 1935
Reprodukálva: Gömör Béla: Tipary Dezső élete és művészete, Bp., GMR, 2010. (kat.sz. 172, 75. kép)