257. Festmények > Árkádiai jelenet

257. Festmények [ARCHÍV]

71. Herman Lipót (Nagyszentmiklós, 1884 - Budapest, 1972)

Árkádiai jelenet

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Herman Lipót