257. Festmények > Badacsony ősszel, 1969

257. Festmények [ARCHÍV]

89. Halvax Gyula (Kaposvár, 1906 - Budapest, 1984)

Badacsony ősszel, 1969

olaj, vászon

91*71 cm

j.j.l.: Halvax Gyula Badacsony 969