257. Festmények > Jupiter és Ió

257. Festmények [ARCHÍV]

41. Coreggio után, 19. sz. vége

Jupiter és Ió

olaj, vászon

165*74 cm

Correggio műve a bécsi Kunsthistorisches Museum-ban található