257. Festmények > Tavaszi virágok

257. Festmények [ARCHÍV]

332. Marosán Gyula (Budapest, 1916 - Toronto, 2003)

Tavaszi virágok

olaj, vászon

60*80 cm

j.h.o.: Marosán