257. Festmények > "Négy világtáj"

257. Festmények [ARCHÍV]

215. Borsos Miklós (Nagyszeben, 1906 - Budapest, 1990)

"Négy világtáj"

rézkarc, papír

235*340 mm

j.j.l.: Borsos Miklós; j.b.l.: Négy világtáj; j.b.l. a metszeten: Borsos M.