215. Borsos Miklós (Nagyszeben, 1906 - Budapest, 1990)
"Négy világtáj"
rézkarc, papír
235*340 mm
j.j.l.: Borsos Miklós; j.b.l.: Négy világtáj; j.b.l. a metszeten: Borsos M.