Mária Magdolna
francia, 1826, festett és hímzett selyem
701. tétel
Imádkozó árvák
osztrák, 19. sz. közepe, akvarell, selyem hímzés, korabeli aranyozott keretben
702. tétel
Mária
KPM Berlin, 1860 körül, festett porcelán, jelzett a hátoldalán: pecsételt KPM és országalma kereszttel, aranyozott ökörszemes kereten kis sérüléssel
703. tétel
Ereklyetartó kereszt
osztrák, 19. sz. második fele, elcsúsztatható hátlapja mögött Agnus Dei, Barbara, Franciscus feliratú ereklyetartókkal, fémszálas díszítéssel, kopott
704. tétel
Apácamunka - Limai Szent Róza és Szent Vencel király
19. sz. első fele, tempera, papír, préselt, aranyozott fém fólia, viasszal formált selyem
Mária kegyszobor
magyar, 19. sz. vége, ónozott vörösréz
707. tétel
Apácamunka - Szent Alexius
osztrák, 18. sz. vége, színezett rézmetszet, pergamen, polion dísz (sodrott fémszál, üvegpaszta, selyem)
708. tétel
Szentkép, 5 db
szerb, 19. sz. vége, olaj fémlemez, aranyozott bronz keretben
709. tétel
Osztrák miniatúrafestő, 19. sz. közepe
Leány fehér rózsával
710. tétel
Daguerrotípia, 2 db - Hölgyportré és Kislányportré
magyar, 19. sz. vége, préselt bőr tokban, réz keretben, sérült, hiányos
711. tétel
Magyar miniatúrafestő, 19. sz. közepe
Férfi portré
712. tétel
Osztrák miniatúrafestő, 18. sz. vége
Gabriel Freiherr Collenbach portréja a Mária Terézia lovagkereszttel, mellyel 1796-ban tüntették ki
713. tétel
Osztrák miniatúrafestő, 19. sz. első fele
Kalapos lány
714. tétel
Gentilhomme jelzéssel
Házaspár portréja, 1795
715. tétel
"Odalisque"
német, 19. sz. közepe, festett porcelán, ho. felirat: Odalisque, j.n.
716. tétel
Előkelő hölgy portréja
német, 19. sz. második fele, festett porcelán, faragott, aranyozott díszkeretben, j.n.
717. tétel
Hölgy fátyollal
osztrák, 19. sz. második fele, festett porcelán, j.n.
718. tétel
Szelence
francia, 19. sz., csont és ébenfa doboz, sárgaréz és vörösréz rátéttel, belsejében teknőspáncél borítással, fedelén női portré: J. Quaren jelzéssel, gouache, papír
719. tétel
Dobozka
francia, 19. sz. vége, esztergált fa, teknőspáncél és csontra festett páros portré, jelezve b. k.