Tulipán váza
Zsolnay gyár, Pécs, 1900 körül, mázas, festett porcelánfajansz, az ón montírozás kivitelező: Walter Scherf & Co. Nürnberg, jelezve a fém montírozás alján: Osiris 520
883. tétel
Tintatartó
Zsolnay gyár, Pécs, 20. sz. eleje, eozinmázas fehércserép, jelezve az alján: domború körpecséttel, formaszám: 6470, mázhibás
884. tétel
Art deco váza
magyar, 1920 körül, festett kerámia, kis sérüléssel
885. tétel
Tornászlány
német, 1930 körül, festett terrakotta, fém, fa talapzaton, sérült
886. tétel
Art deco női fej madárral, 2 db
20. sz. eleje, mázas kerámia, j.n., sérülésekkel
887. tétel
Maszk
magyar, 1930 körül, mázas kerámia, sérült
888. tétel
Halas hamutál
Gorka Géza, 1932-33, fekete mázas cserép, j. az alján: masszába karcolt Gorka és GNV jelzettel, kis mázhibával
889. tétel
VISSZAVONVA
890. tétel
Váza
Csihalek Ferenc, 1920 körül, szecessziós festésű porcelán, talpán Csihálek F. S. Baja 139 jelzettel
891. tétel
Kerényi Jenő
Fekvő akt
892. tétel
Reklámtábla - Elida Ideal Parfümerie
1930 körül, színezett litográfia, papír, üveg, sárgaréz felfüggesztéssel, kis sérüléssel
893. tétel
Divattervek, 12 db
6 db Czinder Sára, 6 db ismeretlen magyar tervező, 1930 körül, egyikben minden lap jelzett j.l.: G.S., akvarell, tempera, papír
894. tétel
Lovas amazon
cseh (?), 20. sz. eleje, festett fajansz, jelzés nélkül, alján tűzi repedéssel
895. tétel
Térdeplő akt
Ősi Blazsek László (Namesztó, 1905 - Budapest, 1970), mázas kerámia, talpán karcolt jelzéssel: Ősi Blazsek L., restaurált
896. tétel
A Kabaré című film plakátja
Milánó, 1972, ofszet nyomat, papír
897. tétel
Reklámtábla
Budapest, 1900 körül, jelzett: Bruchsteiner & Sohn, festett fémlemez
898. tétel
Doboz
899. tétel
Doboz és tálka
Tevan Margit (1901-1978), 1950 körül, öntött, trébelt, ezüstözött réz, mindkettő jelzett: Tevan