Komód
magyar, 1800 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander intarziával, bronz fogantyúkkal és zárpajzsokkal, 1 db eredeti zárszerkezettel, 2 fogantyú pótolt
921. tétel
Emeletes írószekreter
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander intarziával, lehajtható írólapja mögött 4 kis fiókkal, sérült, 3 db veret hiányzik
922. tétel
Szekrényke
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander intarziával, egy fiókkal, sérült
923. tétel
Komód
osztrák, 18. sz. vége, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, intarziás díszítéssel, aranyozott bronz veretekkel, eredeti szárszerkezetekkel, 1 db kulccsal, sérült
924. tétel
Írószekreter felső rész
magyar, 1800 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander intarziával, faragott lábakon és oromdísszel, bronz fogantyúkkal, 1 db kulccsal
925. tétel
Kétajtós szekrény
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, akasztós
926. tétel
Smizett
Josef Danhauser terve, osztrák, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, fiókokon csont zárpajzsok sérültek, kisebb sérülésekkel
927. tétel
Írószekreter
osztrák, 1800 körül, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, topolyagyökér intarziával, lenyíló lapja mögött 4 fiókkal és rekeszekkel, bronz veretekkel, 2 db kulccsal, sérült
928. tétel
Karosszék
osztrák, 1830 körül, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, sárgaréz papucsok és kárpitozás utólagos
929. tétel
Íróasztal
osztrák, 19. sz. első fele, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, felépítményében 4 kis fiókkal és két rekesszel, kis sérülésekkel
930. tétel
Fali vitrin
osztrák, 19. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, faragott díszítéssel, alsó fiókján sárgaréz fogantyúkkal, felül biszkvit porcelán betéttel, 1 db kulccsal, kis sérüléssel
931. tétel
Komód
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, fekete lakkfestett oszlopokkal, öntött sárgaréz fogantyúkkal és zárpajzsokkal
932. tétel
Állóóra
német, 18. sz., jelzett: "I. F. Schweppenheuser Uhrmacher Lautenburg No. 65", faragott tölgyfa tok, arab és római számos fém számlap, ingával, súlyokkal
933. tétel
Karszék, 2 db VÉDETT
Itália, 17. sz., tömör diófa, faragott, aranyozott díszítéssel, préselt, aranyozott bőr kárpitozással, esztergált lábösszekötőkkel
934. tétel
Komód
osztrák, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa és topolyagyökér borítással, eredeti zárszerkezetekkel, 3 db kulccsal, sérült
935. tétel
Kétajtós ruhásszekrény
osztrák, 19. sz. vége, tömör diófa, faragott díszítéssel, alsó fiókján az egyik sárgaréz fogantyú hiányos, kisebb sérülésekkel
936. tétel
Vitrin
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott díszítéssel, esztergált polctartókkal, 1 db kulccsal, sérült
937. tétel
Könyvszekrény
osztrák, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, 2 db kulccsal, sérült
938. tétel
Redőnyös írószekreter
939. tétel
Komód
magyar, 20. sz. első fele, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, három fiókkal, sérült