Vitrin
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott díszítéssel, esztergált polctartókkal, 1 db kulccsal
941. tétel
Vitrin
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, esztergált polctartókkal, alsó fiókon sárgaréz fogantyúkkal, 1 db kulccsal
942. tétel
Írószekreter
francia, 1900 körül, tölgyfa, paliszander intarziával, lehajtható írólapja mögött 6 kis fiókkal, 1 redőnyös rekesszel, titkos rekesszel, öntött sárgaréz veretekkel, 2 db kulccsal
943. tétel
Karszék
olasz, 19. sz. vége, faragott, festett, aranyozott fa
944. tétel
Karszék
magyar, 19. sz. vége, tömör diófa, faragott díszítéssel, gobelin kárpitozással
945. tétel
Ablaktábla, 2 db
Jemen, zsidó, 19. sz. vége, festett, faragott fa, kalapált fém veretekkel és kovácsoltvas zárókampóval, Dávid csillag ábrázolással, sérült
946. tétel
Damachiya hozományláda
Kutch (India), 19. sz. második fele, faragott, festett, esztergált teakfa, kovácsoltvas veretekkel, esztergált tölgyfa lábazata későbbi pótlás, sérült
947. tétel
Írószekreter
948. tétel
Tálalószekrény felső rész
949. tétel
Íróasztal
francia, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, intarziás díszítéssel, írólapján préselt, aranyozott bőr rátéttel, aranyozott sárgaréz veretekkel, 3 db kulccsal
950. tétel
Írószekreter
951. tétel
Komód
francia, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, tetején profilált márványlappal, öntött bronz veretekkel
952. tétel
Támlás szék, 6 db
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással
953. tétel
Kanapé
magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, kis sérüléssel
954. tétel
Ülőgarnitúra, 6 db-os
magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, kanapé és asztal intarziás díszítéssel, asztal egy fiókkal
955. tétel
Támlás szék
magyar, 1840 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, háttámláján kígyós díszítéssel
956. tétel
Támlás szék, 2 db
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással
957. tétel
Támlás szék, 2 db
magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa berakással
958. tétel
Támlás szék
magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával
959. tétel
Támlás szék
magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, kis sérüléssel