Asztalláb
osztrák, 1900 körül, faragott, aranyozott, ezüstözött fa, sérült
969. tétel
Karszék
magyar, 19. sz. vége, tömör diófa, faragott és esztergált díszítéssel, bársony kárpittal
970. tétel
Posztamens
magyar, 1900 körül, feketére lakkfestett fa, esztergált díszítéssel, lapján kis sérüléssel
971. tétel
Tűzifa tartó láda
német, 19. sz. vége, öntöttvas, "Teschen" felirattal
972. tétel
Tükör
19. sz., tusfestett jávorfa intarziával, főúri címerrel és egyházi jelképekkel, "Fortiter Svaviter" (Bátran és Szelíden) felirattal, fazettált tükörlappal, kis sérüléssel
973. tétel
Varróasztalka
osztrák, 19. sz. vége, lakkfestett fenyőfa, belsejében tükörrel és rekeszekkel, esztergált lábazaton, sérült
974. tétel
Posztamens
francia, 1900 körül, mahagóni, tetején márvány lappal, aranyozott sárgaréz veretekkel
975. tétel
Vitrin
osztrák, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, sárgaréz veretekkel, csiszolt üvegekkel, 1 db kulccsal, felújított
976. tétel
Szalonasztal
osztrák, 20. sz. eleje, tölgyfa alapon mahagóni és szemesjávor borítással, színezett jávorfa intarziával, öntött, aranyozott sárgaréz veretekkel
977. tétel
Kandalló óra
978. tétel
Kandalló óra
francia, 19. sz. vége, felesütős szerkezet, oszlopos márvány tokban, festett zománc számlapja sérült, aranyozott sárgaréz szerelékkel, ingával, felhúzókulccsal, működőképes
979. tétel
Keretóra