Kandalló óra
981. tétel
Kandalló óra
982. tétel
Tükör
magyar, 1900 körül, faragott, aranyozott hársfa, sérült
983. tétel
Kandalló óra és kandeláberpár
francia, Monthyon, 20. sz. eleje, jelzett: L. Langlois, felesütős szerkezet, fehér márvány és aranyozott sárgaréz, ingával, működőképes
984. tétel
Keretóra
osztrák, 19. sz. második fele, negyedütős szerkezet, aranyozott blondelmassza díszítésű fa tok, római számos, percbeosztásos, zománcozott számlap, kulccsal, működik, apró sérüléssel
985. tétel
Tükör
magyar, 1900 körül, faragott, aranyozott hársfa, csiszolt tükörrel, sérült
986. tétel
Falióra
francia, 18. sz. vége, jelzett: Cronier a Paris, nyolcnapos járású, hívásra ütős szerkezet, tűzaranyozott bronz tokban, arab számos, zománcozott számlappal
987. tétel
Tükör
magyar, 20. sz. eleje, faragott, aranyozott fa, kis sérüléssel
988. tétel
Keretóra
989. tétel
Csillár
Zsolnay gyár, Pécs, 20. sz. első fele, aranyozott porcelánfajansz, 6 karú, bronz karokkal és szerelékkel
990. tétel
Csillár
magyar, 19. sz. második fele, faragott, festett, aranyozott fa, hatégős, felújított
991. tétel
Konzolpár
osztrák, 19. sz. vége, mahagóni színűre pácolt fenyőfa és aranyozott sárgaréz, kis sérüléssel
992. tétel
Konzolpár
osztrák, 19. sz. vége, faragott diófa, lapja pótolt
993. tétel
Lant óra és díszurnapár
francia, 19. sz. első fele, felesütős szerkezet, faragott alabástrom, tűzaranyozott bronz, felül függő ingával, alabástrom sérült, kulcs és csengő hiányzik, javításra szorul
994. tétel
Tükör
Velence, 1900 körül, csiszolt és öntött színtelen üveg, köszörült szárnyas oroszlán díszítéssel, sérült
995. tétel
Tükör
Velence vagy Murano, 19. sz. vége, csiszolt és öntött színtelen üveg, köszörült virágdísszel, sérült
996. tétel
Üvegablak pár
magyar, Vermes Ágoston (másnéven Gruber Ágost), 19. sz. vége, a restaurált darab jelzett balra lent: Vermes
997. tétel
Csillár
magyar, 1900 körül, bronz, tizenötégős
998. tétel
Asztali óra
osztrák, 1920 körül, ón óratok, zománcozott, római számos számlap, működő óraszerkezettel, ezüstözött ón telivér szoborral, 1 db kulccsal
999. tétel
Képóra
osztrák, 19. sz. második fele, negyedütős szerkezet, olaj, fémlemez: Napóleon a csatamezőn, római számos számlap, kulcs nélkül, restaurálásra szoruló zeneszerkezettel, sérült