Tükör
osztrák, 19. sz. vége, faragott, aranyozott hársfa, sérült
1001. tétel
Posztamens
20. sz. eleje, faragott fehér márvány
1002. tétel
Üvegablak
Johann Hugó, 1926, színes ólomüveg, j.j.l.: Johann Hugo 1926, felső pereme javított
1003. tétel
Kandalló óra
1004. tétel
Kandalló óra
1005. tétel
Tükör
magyar, 1900 körül, faragott, aranyozott hársfa, kis sérüléssel
1006. tétel
Kandalló óra és kandeláberpár
1007. tétel
Kandalló óra
1008. tétel
Szekrényóra
1009. tétel
Írószekreter
1010. tétel
Ülőgarnitúra
magyar, 19. sz. vége, tömör bükkfa, faragott díszítéssel, gobelin kárpitozással, asztal tetején profilált márványlappal, felújított
1011. tétel
Kanapé
francia, 1900 körül, tömör mahagóni lábazatán faragott díszítéssel, bársony kárpittal
1012. tétel
Úti írókészlet
1013. tétel
Asztali tükör
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott, aranyozott sassal, állítható tükörrel, egy fiókkal
1014. tétel
Szalonasztal
magyar, 1900 körül, asztallap: fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa és paliszander intarziával, bükkfa lábakon, kis sérüléssel
1015. tétel
Rekamié
magyar, 1900 körül, tömör, mahagóni színűre pácolt bükkfa, faragott díszítéssel, kárpit foltos
1016. tétel
Sarokvitrin
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, 1 db kulccsal
1017. tétel
Fésülködő asztal
magyar, 1910 körül, bükkfa, szemesjávor borítással, nyitható tükrös ajtó mögött polcokkal, sárgaréz fogantyúkkal és papucsokkal, lapján csiszolt üveglappal, sérült
1018. tétel
Ládika
osztrák, 18. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, hátoldalán német nyelvű felirattal, 1 db kulccsal, sérült
1019. tétel
Éjjeliszekrény
magyar, 1920 körül, mahagóni borítással, jávorfa, paliszander és gyöngyház intarziával, sárgaréz veretekkel, sérült