Szekrényke
magyar, Torockai Wigand Ede terve, 1910 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, sérült
1021. tétel
Art deco éjjeliszekrény
osztrák, 1920 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, sárgaréz papucsokkal
1022. tétel
Éjjeliszekrény pár
magyar, 1920 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, figurális intarziás díszítéssel, csiszolt üvegekkel, sárgaréz fogantyúkkal, belül 1-1 fiókkal
1023. tétel
National pénztárgép
Bécs, 1910 körül, "Otto Kantner Wien" jelzéssel, nikkelezett sárgaréz és öntöttvas kasszaház, fa talapzaton, működik
1024. tétel
National pénztárgép
Lipcse, 1910 körül, jelzett: "Fritz Zilles Leipzig", nikkelezett sárgaréz és öntöttvas, tölgyfa készpénztartó fiókkal, működik
1025. tétel
Játékautomata
angol, 1910 körül, jelzett: Cresset Auto Machine Co., fa ház, fém és bársony, pénzbedobással működik, kulccsal
1026. tétel
Játékautomata - The Allwin De-Luxe
angol, 1930 körül, tölgyfa ház, fém szerelékkel, pénzbedobással működik, kulccsal
1027. tétel
angol, 1920 körül, tölgyfa ház, fém szerelékkel, pénzbedobással működik, kulcsokkal, működik, tokon kis sérüléssel
1028. tétel
Zeneszekrény
magyar, 1930 körül, Iparrajziskolai munka, tölgyfa alapon mahagóni borítással, gazdag keleties színezett jávorfa intarziával, belsejében lemezjátszó és rádió tartó résszel
1029. tétel
Kalliope zenegép
1030. tétel
Karosszék
magyar, 19. sz. vége, faragott diófa és bükkfa, új kárpitozással
1031. tétel
Szalonasztal
osztrák, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, egy fiókkal, felújított
1032. tétel
Karszék
magyar, 20. sz. eleje, tömör tölgyfa, faragott díszítéssel, nádazott ülő- és háttámlával
1033. tétel
Lemeztartó
Jacob & Joseph Kohn, Bécs, 1900 körül, mahagóni színűre pácolt bükkfa, jelezve a lap alján: ragasztott papír etikett, sérült
1034. tétel
Támlás szék
magyar, 20. sz. eleje, tömör tölgyfa, faragott díszítéssel, bőr ülőkéje sérült
1035. tétel
Etager
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, esztergált bükkfa, faragott díszítéssel
1036. tétel
Etager
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással és esztergált bükkfa, faragott díszítéssel
1037. tétel
Karosszék, 2 db
1038. tétel
Szalonasztal
magyar, 19. sz. első fele, tömör tölgyfa, csillagintarzia díszítésű, elhúzható lap alatt rekeszekkel, 1 db kulccsal