Posztamens
magyar, 1900 körül, esztergált és pácolt bükkfa
1061. tétel
Virágtartó állvány
osztrák, 1920 körül, öntöttvas és kovácsoltvas
1062. tétel
Posztamens
magyar, 1900 körül, fekete lakkfestett fa, kannelúrás oszloppal
1063. tétel
Asztalka
holland, 19. sz. vége, kovácsoltvas lábazaton, asztallapon 18 db fajansz csempével
1064. tétel
Csillár
osztrák, 1920 körül, ónozott fém szerelék, színtelen és színes öntött üveg, illetve gyöngyház berakással, sérült
1065. tétel
Távcső
Nyugat-Európa, 19. sz. vége, sárgaréz és festett fém, összecsukható, fa állványzaton
1066. tétel
Óraszekrény
magyar, 1830 körül, fenyőfa alapon mahagóni borítással
1067. tétel
Karszék és 2 db szék
Ungvár, 1900 körül, hajlított, gőzölt bükkfa, préselt ülőlappal, jelzett az alján: papír etikettel
1068. tétel
Karszék
Bécs, 1900 körül, Jacob & Josef Kohn, hajlított, gőzölt bükkfa, préselt ülő- és háttámlával, jelzett a káván: égetett "J&J Kohn Wien Austria", sérült
1069. tétel
Posztamens
magyar, 20. sz. eleje, esztergált diófa
1070. tétel
Támlás szék
magyar, 19. sz. vége, esztergált diófa, intarziás ülőkével és támlával
1071. tétel
Garnitúra, 7 db-os
Erdély, 1910 körül, bükkfa, festett és vésett geometrikus díszítéssel, sérült, asztal: 80*64,5*45 cm, 2 karszék: 92*52*48 cm, 2 fali polc: 17*63*14 cm, 2 virágtartó állvány m: 130 cm
1072. tétel
Türkmén "Tekke" szőnyeg
20. sz. eleje, szenné csomózással
1073. tétel
Türkmén "Tekke" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás, kis sérüléssel
1074. tétel
Türkmén "Tekke" szőnyeg
20. sz. eleje, szenné csomózás
1075. tétel
Türkmén "Jomuth" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás
1076. tétel
Türkmén "Tekke" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás
1077. tétel
Anatóliai kilim szőttes
1900 körül
1078. tétel
Kaukázusi "Lezgisztán" szőnyeg
1900 körül, gördesz csomózás
1079. tétel
Török "Konya" szőnyeg
1900 körül, gördesz csomózás, kis sérüléssel