Harang
Közép-Európa, 18. sz., bronz, Madonna és Nepomuki Szent János rátétes díszítéssel, "Aeris Exora Nobis Patrone Quietem Ao 1750" felirattal, harangnyelv kovácsoltvas
744. tétel
Harang
Közép-Európa, 18. sz., bronz, tölgyfa és kovácsoltvas felfüggesztésen, vésett felirattal, sérült, nyelv hiányzik
745. tétel
Csendőrkard
magyar, 20. sz. eleje, acél penge, "P90S" jelzéssel, bőr markolata sérült
746. tétel
Szablya
osztrák, 19. sz. vége, acél penge, fa markolattal