Lőportartó
osztrák, 19. sz. vége, kalapált vörösréz, sárgaréz szerelékkel
777. tétel
Lőportartó
magyar, 19. sz. második fele, vésett és karcolt szaru, hiányos
778. tétel
Tajtékpipa
magyar, 19. sz. vége, faragott tajtékkő, Mária Terézia és a magyar rendek ábrázolásával és koronás magyar címerrel, réz szerelékkel, cseresznyefa szárral, sérült