Vértál
német, 1655, "Heinrich Müller Anno 1655" felirattal, sárgaréz, sablonnal vert díszítés, sérült, javított
781. tétel
Lőportartó
osztrák, 19. sz. vége, vésett és karcolt díszítésű csont, szarvasvadászat ábrázolással, sérült, hiányos
782. tétel
Vadászpuska
német, 1780 körül, jelzett: Joh. Winnpasinger in Freising, elöltöltős, csappantyús szerkezet, diófa ágyazatban, acél veretekkel a csövön és az elsütő szerkezeten, kis sérülésekkel
783. tétel
Díszkard
784. tétel
Mentedísz és díszmagyar gombok
785. tétel
Tűzoltósisak
francia, 19. sz. második fele, feketére festett fém, kalapált sárgaréz szerelékkel, belsejében bőr betéttel, hiányos
786. tétel
Rendőrtiszti ún. "Zrínyi" sisak
787. tétel
Díszmagyar öv és mentekötő
788. tétel
Díszmagyar öv
magyar, 19. sz. vége, ezüstözött fém ötvösmunka, ovális nemesopál kövekkel (2 db gyöngyházzal pótolt), apró gránátokkal és türkizekkel, 1 kő hiányzik, sérülésekkel
789. tétel
Tiszti kardbojt
790. tétel
Süvegdísz - Tollforgó
791. tétel
Süvegdísz - Tollforgó
792. tétel
Rendőrtiszti kard
magyar, 20. sz. eleje, vállszíjjal és kardbojttal, acél penge, fa markolattal, eredeti hüvelyével
793. tétel
Rendőrtiszti kard
magyar, 20. sz. eleje, eredeti hüvelyében, rájabőr borítású markolattal
794. tétel
Olajos kancsó
Ciprus, Kr. e. 3. évezred vége, vöröses égetett agyag
795. tétel
Olajtartó amphora
Levante, Kr. e. 3. évezred, vörös égetett cserép, hajszálrepedt
796. tétel
Olajtartó
Ciprus, Kr. e. 3. évezred második fele, karcolt díszítésű terrakotta, hiányos
797. tétel
Csiszolt kőbalta, 2 db
őskor, Kr. e. 3. évezred
798. tétel
Amulett (idol)-pecsétnyomó
Közel-Kelet, Kr. e. 2500-2000, csiszolt, vésett kő