262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
801-820
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1093]
Füles edény
Észak-Afrika, 18-19.sz., égetett agyag
801. tétel
Tálka
Észak-Afrika, 18-19. sz., égetett agyag, sérült
802. tétel
Bagoly
Egyiptom, Kr. e. 3-1. sz., faragott, festett fa, festése hiányos
803. tétel
Női arc
Egyiptom, Kr. e. 3-1. sz., faragott, festett fa
804. tétel
Sólyom
Egyiptom, Kr. e. 2500-2000, faragott festett fa, sérült, kopott
805. tétel
Koporsófedél díszítés
Egyiptom, Kr. e. 2000-1500, festett vászon, sérült
806. tétel
Füles korsó
Késő-Egyiptom, Kr. u. 4-6. sz., festett, égetett cserép
807. tétel
Kancsó
Itália, Kr. e. 4-3. sz., égetett cserép
808. tétel
Kétfülű edény
Itália, Kr. e. 3. sz., égetett cserép
809. tétel
Füles edény
Dél-Európa, Kr. e. 9-8. sz., égetett agyag, sérült
810. tétel
Korsó
Ciprus, Kr. e. 1400-1200, ún. "talpgyűrűs" égetett, festett cserép, apró sérüléssel
811. tétel
Kancsó
Dél-Itália, Kr. e. 3. évezred, égetett cserép, "vonalkázott", festett díszítéssel
812. tétel
Tál
Itália, Kr. e. 4. sz., égetett cserép
813. tétel
Kétfülű edény
Itália, Kr. e. 3-2. sz., égetett cserép
814. tétel
Korsó
Dél-Itália, Kr. e. 4-3. sz., égetett cserép
815. tétel
Kis amphora
Késő-Egyiptom, Kr. e. 3-2. sz., festett, égetett cserép
816. tétel
Votív - uterus
római császárkor, Kr. e. 2-1. sz., égetett agyag, sérült
817. tétel
Votív - kéz
Itália, Kr. e. 4-3. sz., terrakotta, sérült, hiányos
818. tétel
Állat alakú idol
Anatólia, Kr. e. 2000 körül, égetett agyag
819. tétel
Kutya alakú idol
Anatólia, Kr. e. 2000 körül, terrakotta, sérült, restaurált
820. tétel
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
801-820
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1093]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS