262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
821-840
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1093]
Edény
Mali, Kr. e. 800-700, égetett cserép, rátétes, karcolt díszítéssel, sérült
821. tétel
Olajmécses - öntőminta
Észak-Afrika, Kr. u. 4-6. sz., faragott, vésett mészkő, restaurált
822. tétel
Mécses
Észak-Afrika, római császárkor, Kr. e. 2-1. sz., égetett agyag
823. tétel
Buddhista istenség feje
Távol-Kelet, 6. sz., égetett agyag (fragmentum)
824. tétel
Istennő feje
Távol-Kelet, Kr. e. 4-3. sz., égetett agyag
825. tétel
Harci szekér része
Közel-Kelet, késő bronzkor, Kr. e. 3-2. évezred, égetett cserép, karcolt díszítéssel
826. tétel
Ló és lovas
Irán, Kr. e. 4-2. sz., terrakotta
827. tétel
Kocsi
Közel-Kelet, késő bronzkor, Kr. e. 3-2. évezred, égetett agyag, karcolt díszítéssel
828. tétel
Kocsi
Távol-Kelet, késő bronzkor, Kr. e. 3-2. évezred, égetett agyag
829. tétel
Olajmécses
római császárkor, Kr. u. 2-3. sz., vaddisznó ábrázolással
830. tétel
Olajmécses
római császárkor, Kr. u. 2-4. sz., égetett cserép, Heraklesz a krétai bikával ábrázolással
831. tétel
Olajmécses
római császárkor, Kr. u. 3-4. sz., égetett cserép, Istenség ábrázolással
832. tétel
Olajmécses
Észak-Afrika, 18. sz., égetett cserép
833. tétel
Olajmécses
római császárkor, Kr. u. 2-3. sz., égetett cserép, mitologikus lények szekeret húznak
834. tétel
Olajmécses
Észak-Afrika, Kr. u. 2-3. sz., égetett cserép
835. tétel
Olajmécses
római császárkor, Kr. u. 1-2. sz., égetett cserép, Nap ábrázolással, sérült, hiányos
836. tétel
Női fej töredék
etruszk, Kr. e. 4. sz. első fele, terrakotta
837. tétel
Kancsó
Levante, Kr. e. 7. sz., égetett vörös agyag
838. tétel
Kéz - votív
etruszk, Kr. e. 4-3. sz., terrakotta, hiányos
839. tétel
Férfi fej
Itália, Kr. e. 3-2. sz., faragott kő, talpazaton, hiányos
840. tétel
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
821-840
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1093]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS