262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek
[ARCHÍV]
Névmutató
Tétel
Szerző
Cím
712
Magyar miniatúrafestő, 19. sz. közepe
Férfi portré
722
Dovi, S. jelzéssel, 19. sz. második fele
Hölgyportré
715
Gentilhomme jelzéssel
Házaspár portréja, 1795
892
Kerényi Jenő
Fekvő akt
713
Osztrák miniatúrafestő, 18. sz. vége
Gabriel Freiherr Collenbach portréja a Mária Terézia lovagkereszttel, mellyel 1796-ban tüntették ki
714
Osztrák miniatúrafestő, 19. sz. első fele
Kalapos lány
710
Osztrák miniatúrafestő, 19. sz. közepe
Leány fehér rózsával
721
Osztrák miniatúrafestő, 19. sz. vége
Női portré
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS