262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Szentkép, 5 db

709. Szentkép, 5 db

szerb, 19. sz. vége, olaj fémlemez, aranyozott bronz keretben

11*8 cm (4 db); 17,5*13,5 cm