262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Apácamunka - Limai Szent Róza és Szent Vencel király

705. Apácamunka - Limai Szent Róza és Szent Vencel király

19. sz. első fele, tempera, papír, préselt, aranyozott fém fólia, viasszal formált selyem

40*48 cm