262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Hölgyportré

722. Dovi, S. jelzéssel, 19. sz. második fele

Hölgyportré

8,5*6,5 cm

jelzett: S. Dovi

akvarell, fedőfehér, csont lapon, karcolt és tusfestett csont, kerete sérült