704. Ereklyetartó kereszt
osztrák, 19. sz. második fele, elcsúsztatható hátlapja mögött Agnus Dei, Barbara, Franciscus feliratú ereklyetartókkal, fémszálas díszítéssel, kopott
h: 16 cm