262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Ereklyetartó kereszt

704. Ereklyetartó kereszt

osztrák, 19. sz. második fele, elcsúsztatható hátlapja mögött Agnus Dei, Barbara, Franciscus feliratú ereklyetartókkal, fémszálas díszítéssel, kopott

h: 16 cm