262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Imádkozó árvák

702. Imádkozó árvák

osztrák, 19. sz. közepe, akvarell, selyem hímzés, korabeli aranyozott keretben

kerettel: 48*41,5 cm