262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Mária

703. Mária

KPM Berlin, 1860 körül, festett porcelán, jelzett a hátoldalán: pecsételt KPM és országalma kereszttel, aranyozott ökörszemes kereten kis sérüléssel

kerettel: 19*15 cm