262. Műtárgyak, bútorok és szőnyegek > Daguerrotípia, 2 db - Hölgyportré és Kislányportré

711. Daguerrotípia, 2 db - Hölgyportré és Kislányportré

magyar, 19. sz. vége, préselt bőr tokban, réz keretben, sérült, hiányos

9*7,5 cm és 7*6 cm