283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye
[1-20]
21-39
[40-59]
[60-79]
[80-99]
[100-119]
[120-139]
[140-159]
[160-179]
[180-199]
[200-219]
[220-239]
[240-259]
[260-279]
[280-299]
[300-319]
[320-339]
[340-359]
[360-379]
[380-383]
Magyarországi szobrász, 18. sz.
Máté evangelista
21. tétel
Schnitzbild - Bűnbánó Magdolna
22. tétel
Korpusz
23. tétel
Osztrák festő, 18. sz.
Szent József halála
24. tétel
Ereklyetartó
25. tétel
Itáliai festő
A vigezzoi Mária kegykép, 1825
26. tétel
Magyarországi szobrász, 17. sz.
Puttó
27. tétel
Osztrák festő, 18. sz.
Jézus születése
28. tétel
Apácamunka - A kolozsvári kegykép mása
29. tétel
Apácamunka - Apostol
30. tétel
Apácamunka - Gonzaga Szent Alajos
30/1. tétel
Apácamunka - Mária neveltetése
31. tétel
Apácamunka - Szent Angéla
32. tétel
Itáliai festő, 18. sz. vége
Pihenő Szent Család
33. tétel
Apácamunka - Mária tanítása
34. tétel
Apácamunka - Szent Teréz extázisa
35. tétel
Vértál
36. tétel
Vértál
37. tétel
Magyarországi szobrász, 19. sz.
Piéta
38. tétel
Nepomuki Szent János
39. tétel
[1-20]
21-39
[40-59]
[60-79]
[80-99]
[100-119]
[120-139]
[140-159]
[160-179]
[180-199]
[200-219]
[220-239]
[240-259]
[260-279]
[280-299]
[300-319]
[320-339]
[340-359]
[360-379]
[380-383]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS