283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye
[1-20]
[21-39]
40-59
[60-79]
[80-99]
[100-119]
[120-139]
[140-159]
[160-179]
[180-199]
[200-219]
[220-239]
[240-259]
[260-279]
[280-299]
[300-319]
[320-339]
[340-359]
[360-379]
[380-383]
Oszlopfejezet
40. tétel
Nyugat - magyarországi szobrász, 18. sz.
Nepomuki Szent János
41. tétel
Vértál
42. tétel
Votív kép
43. tétel
Magyar festő, 18. sz. közepe
Mária a gyermek Jézussal - A Krisztinavárosi kegykép mása
44. tétel
Höfel, Johann Nepomuk
Páduai Szent Antal a gyermek Jézussal, 1801
45. tétel
Itáliai festő, 18. sz.
Veronika kendője
46. tétel
Német festő, 1700 körül
Madonna a gyermek Jézussal
47. tétel
Apácamunka - Szent József a gyermek Jézussal
48. tétel
Apácamunka - Szent Simon apostol
49. tétel
Apácamunka - Mária a gyermek Jézussal
50. tétel
Apácamunka - Xavéri Szent Ferenc
51. tétel
Magyarországi szobrász, 18. sz.
Női szent
52. tétel
Apácamunka - Jézus a világ megváltója
53. tétel
Ereklyetartó monstrancia - fragmentum
54. tétel
Vértál
55. tétel
Jäger, Joseph
A pálosok sasvári kegyszobra
56. tétel
Palack
57. tétel
Magyarországi szobrász, 19. sz.
A máriazelli Szűzanya kegyszobrának mása
58. tétel
Korpusz
59. tétel
[1-20]
[21-39]
40-59
[60-79]
[80-99]
[100-119]
[120-139]
[140-159]
[160-179]
[180-199]
[200-219]
[220-239]
[240-259]
[260-279]
[280-299]
[300-319]
[320-339]
[340-359]
[360-379]
[380-383]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS