283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye
[1-20]
[21-39]
[40-59]
60-79
[80-99]
[100-119]
[120-139]
[140-159]
[160-179]
[180-199]
[200-219]
[220-239]
[240-259]
[260-279]
[280-299]
[300-319]
[320-339]
[340-359]
[360-379]
[380-383]
Osztrák szobrász, 18. sz.
Puttó
60. tétel
Szenteltvíztartó - A máriazelli Szűzanya másával
61. tétel
Szenteltvíztartó
62. tétel
Spanyol vagy nápolyi szobrász, 17. sz.
Női szent
63. tétel
Vértál
64. tétel
Fájdalmas Szűzanya
65. tétel
Ereklyetartó kereszt
66. tétel
Paténa
67. tétel
Vértál
68. tétel
Nyugat - magyarországi szobrász, 18. sz.
A kismartoni kegyszobor mása
69. tétel
Nyugat - magyarországi szobrász, 18. sz. eleje
Mária - ház Pietával
70. tétel
Apácamunka - Skapulárés Madonna a gyermek Jézussal
71. tétel
Talpas kereszt
72. tétel
Osztrák festő, 18. sz.
Alexandriai Szent Katalin és Szent Borbála
73. tétel
Votív, 4 db
74. tétel
Osztrák festő, 18. sz.
A máriazelli Szűzanya kegyképének mása
75. tétel
Magyarországi szobrász, 18. sz.
Apostolfej (töredék)
76. tétel
Votív, 3 db
77. tétel
Sasvári Piéta
78. tétel
Vértál
79. tétel
[1-20]
[21-39]
[40-59]
60-79
[80-99]
[100-119]
[120-139]
[140-159]
[160-179]
[180-199]
[200-219]
[220-239]
[240-259]
[260-279]
[280-299]
[300-319]
[320-339]
[340-359]
[360-379]
[380-383]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS