283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye
[1-20]
[21-39]
[40-59]
[60-79]
[80-99]
[100-119]
120-139
[140-159]
[160-179]
[180-199]
[200-219]
[220-239]
[240-259]
[260-279]
[280-299]
[300-319]
[320-339]
[340-359]
[360-379]
[380-383]
Votív, 3 db
120. tétel
Votív, 3 db
121. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. első fele
A hét szent alvó efezusi ifjú
122. tétel
Úti kereszt
123. tétel
Erdélyi ikonfestő,19.sz.közepe
Háromkirályok imádása
124. tétel
Moldvai ikonfestő, 19. sz. első fele
Jézus bemutatása a templomban
125. tétel
Bognár céh táblája
126. tétel
Szerb ikonfestő, 18. sz.
Istenanya elszenderedése
127. tétel
Úti ikon (triptichon) - Szent Miklós szentekkel
128. tétel
Liturgikus tárgy részlete
129. tétel
Üvegikon - Konstantin császár és Ilona császárné
130. tétel
Üvegikon - Mária a gyermek Jézussal
131. tétel
Üvegikon - Szt. György
132. tétel
Üvegikon - Piéta
133. tétel
Üvegikon - Mária
134. tétel
Üvegikon - Utolsó vacsora
135. tétel
Üvegikon - Mária
136. tétel
Üvegikon - Szent György
137. tétel
Üvegikon - Illés szekere
138. tétel
Üvegikon - Jézus születése
139. tétel
[1-20]
[21-39]
[40-59]
[60-79]
[80-99]
[100-119]
120-139
[140-159]
[160-179]
[180-199]
[200-219]
[220-239]
[240-259]
[260-279]
[280-299]
[300-319]
[320-339]
[340-359]
[360-379]
[380-383]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS