283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Votív, 3 db

10. Votív, 3 db

13*10 cm, 13*10 cm, 8*5,5 cm

20. sz. eleje, 1 db préselt ezüstlemez (12 g), ezüstözött fém, textil, polion rátét díszítéssel
sérült