283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Sárospataki részlet, 1946

364. Basilides Barna (Tornaalja, 1903 - Budapest, 1967)

Sárospataki részlet, 1946

olaj, vászon

50,5*68,5 cm

j.j.l.: Basilides Barna 1946
sérült