283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Apácamunka - Bűnbánó Magdolna

12. Apácamunka - Bűnbánó Magdolna

18,5*15,5 cm

18. sz., akvarell, papír, selyem, pergamen