283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Emlékezés Igor Sztravinszkijre 1971

381. Illés Árpád (Kisköcsk, 1908 - Budapest, 1980)

Emlékezés Igor Sztravinszkijre 1971

tempera, karton

480*380 mm

j.j.l.: Illés Á. 971
kis sérüléssel