283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Korondi részlet, 1973

344. Páll Lajos (Korond, 1938 - Székelyudvarhely, 2013)

Korondi részlet, 1973

olaj, karton

751*50 cm

j.j.l.: Molnár Jánosnak szeretettel Páll Lajos 1973 Korond