283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Ökrösfogat

345. Páll Lajos (Korond, 1938 - Székelyudvarhely, 2013)

Ökrösfogat

olaj, farost

60*45 cm

j.b.l.: Páll L.