370. Aba - Novák Vilmos (Budapest, 1894 - Budapest, 1941)
Felsőbánya látképe, 1925
rézkarc, papír
220*240 mm
j.j.l.: Aba Novák 25b.l.: XXXIX Doppeltürm, Lajos Béla kollégájának 1916 IV. 16.