283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Felsőbánya látképe, 1925

370. Aba - Novák Vilmos (Budapest, 1894 - Budapest, 1941)

Felsőbánya látképe, 1925

rézkarc, papír

220*240 mm

j.j.l.: Aba Novák 25
b.l.: XXXIX Doppeltürm, Lajos Béla kollégájának 1916 IV. 16.