283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Páduai Szent Antal a gyermek Jézussal, 1801

45. Höfel, Johann Nepomuk (Pest, 1786 - Bécs, 1864)

Páduai Szent Antal a gyermek Jézussal, 1801

olaj, vászon

58*50 cm

j.j.l.: Ioh. N. Höfel 801