283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Apácamunka - Szent József a gyermek Jézussal

11. Apácamunka - Szent József a gyermek Jézussal

25*20 cm

18. sz. második fele, papír, akvarell, viasszal formált textil