283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Mária a gyermek Jézussal és Keresztelő Szent Jánossal - VÉDETT - NO EXPORT

91. Osztrák festő, 1800 körül

Mária a gyermek Jézussal és Keresztelő Szent Jánossal - VÉDETT - NO EXPORT

olaj, vászon

76*61 cm