283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Kereszt, 1983

368. Deim Pál (Szentendre, 1932 - 2016)

Kereszt, 1983

litográfia, papír

80*70 mm

j.j.l.: Deim P. 1983
b.l.: Kereszt, k.l.: 7/50