20. Vértál
d: 40 cm
Nürnberg, 17. sz., sablonnal vert sárgaréz, Szent Kristóf ábrázolással, körbefutó felirattal, sérültIrodalom: Egyeki-Szabó Tamás: Vértálak-Verttálak, Budapest, 2008 52. old.