283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Vértál

20. Vértál

d: 40 cm

Nürnberg, 17. sz., sablonnal vert sárgaréz, Szent Kristóf ábrázolással, körbefutó felirattal, sérült
Irodalom: Egyeki-Szabó Tamás: Vértálak-Verttálak, Budapest, 2008 52. old.